سازمان بهسازي و نوسازي شهريار
آخرين اخبار و رويدادها
تجدیدفراخوان عمومی پروژه تجاری تفریحی سیتی سنتر
فراخوان عمومی نوبت دوم پروژه مجتمع تجاری تفریحی سیتی سنتر
فراخوان عمومی نوبت اول پروژه مجتمع تجاری تفریحی سیتی سنتر
کارمندان نمونه شهرداری
مراسم کلنگ زنی

طي مراسمي رسمي کلنگ زني پروژه هاي سرمايه گذاري و مشارکتي شهرداري شهريار با حضور مهندس خندان دل معاون عمراني وزير کشور و رئيس سازمان شهرداريهاي کل کشور، مهندس کريمي معاون امور عمراني استانداري تهران ، فرماندار شهريار ، نماينده شهريار قدس و ملارد،شهردارشهريار ، اعضاي شوراي اسلامي شهر شهريار ، و ديگر مسولين استاني و شهرستاني روز سه شنبه مورخ 2 تير 94 برگزار گرديد.
مسعود رهنما شهردار شهریار دراین مراسم ضمن خیرمقدم گویی به حاضرین در مراسم یادآور شد:  همایش فرصتهای سرمایه گذاری که در شهرستان شهریار در فرهنگسرای الغدیر برگزار گردید از 16 پروژه اقتصادی رونمایی کردیم و حمایت شورای اسلامی محترم و وسعت دید و اعتماد آنها به مجموعه مدیریت شهرداری  باعث شد که که پروژ ه های مشارکتی یک به یک به ثمر برسد و به صورتی برنامه ریزی شد که امروز شاهد کلنگ زنی این پروزه بالغ بر 5هزار میلیارد ریال برای انجام پروژه هستیم.شهردارشهریاراعلام نمود: که در آمد شهرداریها از دومنبع تامین می شود که در واقع منبع ناپایدار است یکی عوارض ساخت و ساز و دومی جرایم ماده صد اظهار داشت: در طول سنوات گذشته با توجه به کاهش حجم ساخت و سازها درآمدهای شهرداریها با کاهش چشمگیری مواجه شد و دیدگاه  شورای اسلامی شهر و شهرداری در این زمینه استوار شد که در قالب در آمدهای پایدار بتواند پروژههای عمرانی خود را شکل بدهد.
وی در ادامه افزود: با توجه به تدابیر و تمهیداتی که اتخاذ شد و با استعانت از الطاف الهی شهرداری شهریار در عرصه درآمدهای مدیریت شهری رشد 68 درصدی داشته است.
مهندس رهنما تصریح کرد: شهرداری شهریار آمادگی دارد تا طرح‌های عملیاتی شده و برنامه‌ریزی‌های لحاظ شده در راستای تامین چنین موفقیتی را بصورت پایلوت در اختیار مسئولان کشوری و استانی قرار دهد.
در ادامه مهندس هوشنگ‌ خندان‌دل معاون هماهنگی امور عمرانی وزارت کشور، با اشاره به قرار گرفتن قریب به 70 درصد از جمعیت کشور تحت پوشش خدمات شهرداری ها اظهار کرد: رضایتمندی مردم و شهروندان با ارتقاء سطح کیفی زندگی مردم محقق می‌شود و تکیه مطلق بر امور عمرانی از سوی مدیریت شهری کافی به نظر نمی‌رسد.
وی در ادامه افزود: قریب به 65 درصد از درآمد شهرداری ها در قالب عوارض ساخت و ساز و صدور پروانه‌های ساختمانی تامین می‌شود و در چنین شرایطی تسهیل و توسعه مشارکتهای مردمی  نقش موثری در تحقق اهداف مورد نظر ایفا می‌کند.
معاون هماهنگی امور عمرانی وزارت کشور، در ادامه تصریح کرد: اهلیت و پایبندی فعالان سرمایه‌گذاری به تعهدات در پروژه های عمرانی و شهری مولفه های ضروری و حائز اهمیت این امر خطیر به شمار می‌رود.
گفتنی است در پایان این مراسم که پروژه های میدان مرکزی میوه و تره‌بار شهریار ، تقاطع غیر همسطح صیاد شیرازی ، پروژه تفریحی و تجارتی مشارکتی شهریار و واحد تولیدی صنایع شنی و قیری با اعتباری بالغ بر 5 هزار میلیارد ریال کلنگ‌زنی شد و پروژه‌های مرکز آتش‌نشانی کهنز، ساختمان حمل و نقل ترافیک و سوله ورزشی کردزار نیز بصورت رسمی به بهره‌برداری رسید.

تمامي حقوق اين وب سايت متعلق به سازمان عمران و نوسازي شهرداري شهريار مي باشد.
طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط سارگون